Brasit

Brasit

15
Yes
None
1
1000000
Name...
/urzadzenia/oswietlenie-led/brasit/

Katalog oświetlenia LED firmy BrasiT

Thumbnail
Sortuj po nazwie

Kategoria główna

Kategoria podrzędna

Tagi

Solarne lampy uliczne
Solarne lampy uliczne Image
Solarna lampa uliczna LED:

Solarna lampa uliczna LED działa bez zasilania sieciowego. Całkowicie opiera się na energii słonecznej, co jest nieograniczone, bezpieczne i przyjazne dla środowiska. System składa się głównie z panelu fotowoltaicznego, źródła światła LED, kontrolera i akumulatora. W ciągu dnia, kiedy jest słońce, panel słoneczny konwertuje energię słoneczną na energię elektryczną i przechowuje ją w akumulatorze. W nocy lub w czasie pochmurnych i deszczowych dni kontroler przy pomocy czujników może obliczać jasność światła dziennego i automatycznie włącza światło.

Lampy solarne zasilane energią słoneczną stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznego oświetlenia ulicznego, zwłaszcza w miejscach odległych od infrastruktury, dla których nieopłacalne jest doprowadzenie energii elektrycznej. Każda lampa solarna jest autonomiczna, gotowa do działania natychmiast po zainstalowaniu. Instalacja lamp solarnych jest szybka i łatwa, nie wymaga skomplikowanej dokumentacji projektowej ani konsultacji z lokalnym zakładem energetycznym. Oświetlenie solarne używane jest na całym świecie. Jest to rodzaj innowacyjnych i energooszczędnych produktów oświetleniowych, które wykorzystują diody LED o wysokiej mocy i są zasilane z zestawu paneli fotowoltaicznych. Wytwarzane światło nie zawiera promieni ultrafioletowych, podczerwonych, ciepła czy promieniowania. Nasze lampy uliczne to rodzaj ?zielonego?, przyjaznego dla środowiska, przynoszącego oszczędność energii źródła światła.

 Oferujemy następujące modele solarnych lamp ulicznych:
 • Model SLU-10W,
 • Model SLU-15W,
 • Model SLU-20W,
 • Model SLU-30W,
 • Model SLU-40W
Hybrydowe lampy uliczne
Hybrydowe lampy uliczne Image
Hybrydowa lampa uliczna LED:

Hybrydowa lampa uliczna LED używana jest najczęściej do oświetlenia ulicznego. Działa bez zasilania sieciowego. Całkowicie opiera się na energii słonecznej oraz energii wiatru, co jest nieograniczone, bezpieczne i przyjazne dla środowiska. System składa się głównie z turbiny wiatrowej, paneli fotowoltaicznych, źródła światła LED, kontrolera i akumulatora. W ciągu dnia, kiedy jest słońce, panel fotowoltaiczny konwertuje energię słoneczną na energię elektryczną i przechowuje ją w akumulatorze. Jeżeli jest brak słońca, lampa wspomaga się turbiną wiatrową ? wykorzystuje energię wiatru i również jak w przypadku słońca konwertuje ją na energię elektryczną. W nocy lub w czasie pochmurnych i deszczowych dni kontroler przy pomocy czujników może obliczać jasność światła dziennego i automatycznie włącza światło z odpowiednim natężeniem.

Największą zaletą ulicznych lamp hybrydowych LED jest ich całkowita niezależność od innych niż słońce i wiatr źródeł energii. Dzięki temu mogą być montowane w miejscach, gdzie dostęp do standardowej sieci energetycznej jest bardzo utrudniony lub niemożliwy. Do budowy jednostki hybrydowej używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów zapewniających długą i bezawaryjną pracę. Układ inteligentnej elektroniki z kontrolerem chroni akumulator przed przeładowaniem oraz nadmiernym rozładowaniem. Lampy hybrydowe posiadają możliwość zaprogramowania czasu świecenia i sterowania oświetleniem po zmroku również z wykorzystaniem sterowania bezprzewodowego.

 

 Oferujemy następujące modele hybrydowych lamp ulicznych:
 • Model HLU-20W,
 • Model HLU-30W,
 • Model HLU-40W,
 • Model HLU-50W,
 • Model HLU-60W
Parkowo - ogrodowe lampy solarne
Parkowo - ogrodowe lampy solarne Image
Parkowo ? ogrodowe lampy solarne:

Solarne lampy parkowo ? ogrodowe zasilane są energią słoneczną i stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznego oświetlenia parkowego ? dekoracyjnego, zwłaszcza w miejscach odległych od infrastruktury, dla których nieopłacalne jest doprowadzenie energii elektrycznej. Każda lampa solarna jest autonomiczna, gotowa do działania natychmiast po zainstalowaniu. Instalacja lamp solarnych jest szybka i łatwa, nie wymaga skomplikowanej dokumentacji projektowej ani konsultacji z lokalnym zakładem energetycznym.

Seria dekoracyjnych lamp solarnych typu parkowego wyróżnia się doskonałym wyglądem, znakomitą jakością oraz funkcjonalnością. Lampy idealnie komponują się z architekturą staromiejską, świetnie sprawdzą się również jako ozdoba parku czy skweru. Słup malowany jest seryjnie na kolor czarny. Opcjonalnie może zostać pomalowany na dowolny kolor z palety RAL.

Oferujemy następujące modele parkowo ? ogrodowych lamp solarnych:
 • Model SLO-5W,
 • Model SLO-8W,
 • Model SLO-12W,
 • Model SLO-16W.
Solarne lampy uliczne Image
Solarne lampy uliczne
Solarna lampa uliczna LED: Solarna lampa uliczna LED działa bez zasilania sieciowego. Całkowicie opiera się na energii słonecznej, co jest nieograniczone, bezpieczne i przyjazne dla środowiska. System składa się głównie... Czytaj więcej...
Hybrydowe lampy uliczne Image
Hybrydowe lampy uliczne
Hybrydowa lampa uliczna LED: Hybrydowa lampa uliczna LED używana jest najczęściej do oświetlenia ulicznego. Działa bez zasilania sieciowego. Całkowicie opiera się na energii słonecznej oraz energii wiatru, co jest nieogr... Czytaj więcej...
Parkowo - ogrodowe lampy solarne Image
Parkowo - ogrodowe lampy solarne
Parkowo ? ogrodowe lampy solarne: Solarne lampy parkowo ? ogrodowe zasilane są energią słoneczną i stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznego oświetlenia parkowego ? dekoracyjnego, zwłaszcza w miejscach odległych ... Czytaj więcej...
Facebook
Twitter
LinkedIn