Fronius

 

Fronius

6
Yes
None
1
1000000
Name...
/urzadzenia/magazyny-energii/fronius/

Katalog magazynów energii firmy Fronius

Thumbnail
Sortuj po nazwie

Kategoria główna

Kategoria podrzędna

Tagi

Fronius Solar Battery
Fronius Solar Battery Image

Wydajna Technologia Litowa Zapewniająca Słońce przez 24 godziny na dobę:
Fronius Energy Package, czyli rozwiązanie do gromadzenia energii zapewniające Słońce przez 24 godziny na dobę, składa się z następujących komponentów: Fronius Symo Hybrid, Fronius Solar Battery i Fronius Smart Meter. Fronius Solar Battery to akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy ? co gwarantuje długą żywotność, krótkie czasy ładowania i dużą głębokość rozładowania. Dzięki swojej modularności, można dostosować pojemność akumulatora w zakresie od 3,6 do 9,6 kWh ? indywidualnie do potrzeb danego klienta. Zapewnia to maksymalną elastyczność użytkową akumulatora.

Opis techniczny: Energy_Package.pdf
LG Chem
LG Chem Image

Akumulatory firmy LG Chem:

LG Chem oferuje efektywne kosztowo , przetestowanych w domowych akumulatorów litowo ? jonowych. Koreańska firma LG Chem jest częścią grupy LG , która posiada wieloletnie doświadczenie jako innowacyjny producent najwyższej jakości elektroniki i systemów akumulatorowych. Zatrudnia 210.000 pracowników na całym świecie . Baterie litowo ? jonowe są doskonale nadaje się do wykorzystania w systemie magazynowania Smart Energy niemieckiej firmy SMA.
Technologia litowo -ion zapewnia bardzo wysoką głębokość rozładowania i długą żywotność. Baterie są łatwe do zainstalowania. Kompletny system , w tym zarządzania baterią , jest z bezpiecznie chronione w solidnej metalowej obudowie . Dostarczana jest gotowy do podłączenia .
Opatentowany Separator ceramiczny , LG Chem Separator SRSTM , zapewnia bezpieczeństwo. Zapobiega ona wewnętrznym zwarciom i oferuje wysoką odporność na naprężenia termiczne i mechaniczne.

Typy akumulatorów LG Chem:

  • Akumulatory LG Chem RESU 10H  (10kwh)
  • Akumulatory LG Chem RESU 7H (7kwh)
  • Akumulatory LG Chem RESU 6.5 LV (6,5 kWh)
Opis techniczny: ESS-LGChem-ENG.pdf
Fronius Solar Battery Image
Fronius Solar Battery
Wydajna Technologia Litowa Zapewniająca Słońce przez 24 godziny na dobę: Fronius Energy Package, czyli rozwiązanie do gromadzenia energii zapewniające Słońce przez 24 godziny na dobę, składa się z nastę... Czytaj więcej...
Opis techniczny: Energy_Package.pdf
LG Chem Image
LG Chem
Akumulatory firmy LG Chem: LG Chem oferuje efektywne kosztowo , przetestowanych w domowych akumulatorów litowo ? jonowych. Koreańska firma LG Chem jest częścią grupy LG , która posiada wieloletnie doświadcz... Czytaj więcej...
Opis techniczny: ESS-LGChem-ENG.pdf
Facebook
Twitter
LinkedIn