RODO

Rodo

Drogi Użytkowniku,

Drogi Użytkowniku, chcieliśmy Cię zapewnić, że firma Heliostech Energy Sp. z o.o. (Spółkę) od początku dokłada wszelkich starań, aby chronić Twoje dane osobowe, a realizacja wymogów Rozporządzenia RODO naturalnie wpisuje się w naszą politykę prywatności.
Wyrażona przez Ciebie zgoda na otrzymywanie informacji handlowych od Spółki oraz Zaufanych Partnerów firmy jest dla nas bardzo cenna i codziennie dokładamy wszelkich starań, abyś dzięki niej otrzymywał od nas tylko takie informacje o produktach i usługach, które faktycznie mogą Cię zainteresować. Jednocześnie chcemy Cię zapewnić, że Spółka dostosowała wszystkie procesy przetwarzania danych osobowych do nowych zasad.

Realizując obowiązki wynikający z Rozporządzenia informujemy, że:
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółka z siedzibą przy ul. Klimatycznej 14, 04-854 Warszawa.
  • Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji naszych usług, wysyłki newsletterów oraz prawnie uzasadnionych interesów firmy (w tym marketingowych). Realizacja celów marketingowych w ramach współpracy naszej Spółki z Zaufanymi Partnerami zewnętrznymi zawsze wymaga wyrażenia przez Ciebie odrębnej zgody
  • .Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w przypadku udzielenia zgody do momentu jej cofnięcia lub ograniczenia, w przypadku niezbędności danych do wykonania umowy – przez czas jej wykonywania.
  • Masz prawo do dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia.
  • W każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, a także zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Cofnięcia zgody na przetwarzanie danych można dokonać między innymi klikając na odpowiedni link w stopce dowolnego naszego newslettera albo kontaktując się bezpośrednio ze Spółką na adres biuro@helioste.com.
  • Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.
  • Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).
Facebook
Twitter
LinkedIn